olej / płótno
65 × 81 cm
sygnowany, datowany i opisany p.d.: 14 IP' 05
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu na blejtramie:
14’05 IP SU 45-260 SŁUPSK
w l.g. pieczęć galerii m2