Kolaż, akryl, płótno, 120 x 90 cm,
opis autorski na odwrocie.
Aleksandra TRACZ (1993)
Absolwentka Wydziału Malarstwa ASP we Wrocławiu. Dyplom w Pracowni Malarstwa profesora Mariana W. Kuczmy oraz Pracowni Organicznych Technik Malarskich i Mozaiki profesora Pawła Lewandowskiego-Palle.