WITTYG Wiktor
NIEZNANA SZLACHTA POLSKA I JEJ HERBY
Oprac. ... przy współudziale Stanisława Dziadulewicza.
(Z 504 drzeworytami).
Kraków 1908. Druk. Uniwersytetu Jagiellońskiego. 8, str. [4], 436., format 16 x 24 cm
OPRAWA KARTONOWA WYDAWNICZA Z EPOKI
Praca W. Wittyga (1857-1922) - wybitnego warszawskiego kolekcjonera i znawcy ekslibrisów, numizmatyka, sfragistyka i heraldyka.
Nieczeste!
Stan BDB-/ ŁADNY EGZEMPLARZ