Advanced search Advanced search
15

DZIEKOŃSKI - HISTORIA FRANCYI t.1-2 (komplet w 2 wol.) ryciny

add Your note

DZIEKOŃSKI t. [Tomasz]

HISTORIA FRANCYI

podług najlepszych źródeł ułożona przez..

t.1-2 (komplet w 2 wol.)

Warszawa 1844, Nakładem S.H. Merzbacha, Księgarza W-wa, str. 589, 1k. tablic ilustr. - staloryt;  582, 1k. tablic ilustr. - staloryt; w obu wol. ilustr. w tekście - drzeworyty; format 4,5 x 21,5 cm

Rzadkie w komplecie!

TWARDA OPRAWA PÓŁSKÓREK Z EPOKI, GRZBIET Z TŁOCZENIAMI, ZŁOCENIAMI ORAZ WYPUKŁYMI ZWIEZAMI, KARTON MARMORYZOWANNY

Stan DB/ na k.tyt. wpisy własn., rdzawe plamki [foxing], w 1 wol. miejscowo występujący ślad dawnego zacieku, tu także 2 k. z niewielkimi przetarciam oraz papier okładek odtworzon przez konserwatora, nieliczne podklejenia, dość ładnie zachowane grzbiety

Auction
VII Auction of books and old prints
30 November 2019 CET/Warsaw
Start price
513 EUR
Hammer price
no offers
Item is not available any more
Views: 53 | Favourites: 2
Auction

Antykwariat Sobieski

30 November 2019 CET/Warsaw
Lots bidding

All lots are listed to bid

Buyer's premium
OneBid does not charge additional fees for the bidding.
Bid increments

Terms and Conditions
About the Auction
About the Seller
Antykwariat Sobieski
Contact
ANTYKWARIAT SOBIESKI
Pułaskiego 31 / 3
62-800 Kalisz
+48609772993