Advanced search Advanced search
156

KU CZCI POLEGŁYCH LOTNIKÓW Księga pamiątkowa

add Your note

KU CZCI POLEGŁYCH LOTNIKÓW

Księga pamiątkowa

Praca zbiorowa pod red. naczelną M. Romeyki

Warszawa 1933r., Wyd. Komitetu Budowy Pomnika Ku Czci Poległych Lotników. Nakł. Lucjana Złotnickiego, sTR. [2], 420, tablic barwnych [3], liczne ilustracje w tekście, format 24,5x34cm

Układ graficzny i oprawę księgi projektował oraz inicjały 4 tablice w drzeworycie wykonał  S. Ostoja-Chrostowski.

Monumentalne dzieło poświęcone historii i osiągnięciom polskiego lotnictwa. Kapitalny materiał ilustracyjny.

TWARDA OPRAWA WYDAWNICZA PŁÓCIENNA Z EPOKI, ZŁOCENIA NA LICU I GRZBIECIE, OZDOBNA WYKLEJKA

Stan DB+/ niewielkie przetarcia okładek i grzbietu, tłusta plama vide foto na przedniej wyklejce, drobne zabrudzenie k.tyt., dość ŁADNY EGZEMPLARZ

Auction
VII Auction of books and old prints
30 November 2019 CET/Warsaw
Start price
152 EUR
Hammer price
no offers
Item is not available any more
Views: 26 | Favourites: 0
Auction

Antykwariat Sobieski

30 November 2019 CET/Warsaw
Lots bidding

All lots are listed to bid

Buyer's premium
OneBid does not charge additional fees for the bidding.
Bid increments

Terms and Conditions
About the Auction
About the Seller
Antykwariat Sobieski
Contact
ANTYKWARIAT SOBIESKI
Pułaskiego 31 / 3
62-800 Kalisz
+48609772993