KORZONEK JAN
POSTĘPOWANIE EGZEKUCYJNE I ZABEZPIECZAJĄCE
[Kodeks postępowania cywilnego]
część I-II
Kraków 1934r.- Loen Frommer, str. XVIII, [2], 750, [2] 751-1590, [2]; format 12 x 17 cm
TWARDA OPRAWA WYDAWNICZA Z EPOKI
Stan DB+/ drobne przetarcia i przebarwienia okładek, pieczęć własn. na k.przedtyt. i tyt., dość ŁADNY EGZEMPLARZ