BIBLIJA ŚWIĘTA TO JEST WSZYSTKO PISMO ŚWIĘTE STAREGO I NOWEGO TESTAMENTU
z hebr. i grec. jęz. na pol. pilnie i wiernie przetłómaczona.
Berlin 1913, Brytańskie i Zagraniczne Towarzystwo Biblijne, str. [4], 850, [4], 273, [4] k. mapy, format 15x24 cm.
Nowy Testament poprzedzono oddzielną s. tyt. z tyt.: Nowy Testament Pana Naszego Jezusa Chrystusa.
TWARDA OPRAWA PEŁNA SKÓRA Z EPOKI, NA OBU LICACH OZDOBNE TŁOCZONE NA ŚLEPO I ZŁOTO BORDIURY, W ZWIERCIADLE PRZEDNIEGO LICA MISTERNIE TŁOCZONY ZŁOTEM KRZYŻ CHRYSTUSOWY. NA GRZBIECIE GŁĘBOKIE, ĘLEPE TLOCZENIA ORAZ ZŁOCONA TYTULATURA. OBCIĘCIA KART NAKRAPIANE
Stan DB/BDB/ notatka odnośnie zakupu na przedniej wyklejce, na k.tyt. zapiski własn., miejscami rdzawe plamki, blok odchodzi od okąłdek, EFEKTOWNA OPRAWA W DOSKONAŁYM STANIE ZACHOWANIA