Datowanie: 1949 r.
sygnatura: sygn. i dat.l. d.: "Jerzy Kossak / 1949"
Technika: olej/tektura
Wymiar: 30,5 x 36,3 cm
20 000 | |||
> | 2 000 | ||
50 000 | |||
> | 2 000 | ||
100 000 | |||
> | 5 000 | ||