olej, płótno; 62 x 46,5 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Jerzy Nowosielski 1949;
Obraz reprodukowany:
1. Jan Gondowicz, Nowosielski [cykl: Ludzie. Czasy. Dzieła.], il. barwna, s. 6.
2. Jerzy Nowosielski, Galeria Starmach, Fundacja Nowosielskich, Kraków 2003, s. 80, poz. 96 (il. barwna).