litografia barwna, papier, 55,5 × 46,5 cm (zadruk), 59,5 × 50,5 cm w świetle passe-partout
sygn. na kamieniu p. g.: Kisling; opis. ołówkiem l. d.: H.C/25 „K”, p. d.: pieczęć ATELIER KISLING i odręczny podpis: Jean Kisling