fajans malowany, szkliwiony; 13 x 34,5 x 20,5 cm;
sygn. na spodzie: Lilijka / WŁOCŁAWEK / FAJANS / MADE IN POLAND oraz wycisk: 494;
Polska, Zakład Fajansu Włocławek, l. 70.-80. XX w.;
stan zachowania: uszkodzenia krawędzi.