akwarela, ołówek, papier naklejony na tekturę; 24 x 33,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Stanisław Poraj Fabijański;
na odwrocie napis autorski (?): „Wiśnicz” - Zamek Kmitów (tuszem) oraz stempel składu dla malarzy Reginy Aleksandrowicz.