Autor: JAŹWIECKI Franciszek
Tytuł: Młoda Arabka
Technika: akwarela, kredka, papier
Wymiary w świetle: 40,4 x 34,4 cm
Wymiary z oprawą: 54,7 x 47 cm
Sygn. p.d.: "Fr Jaźwiecki"
Na odwrocie metka z opisem