Autor: SŁABIAK Juliusz
Tytuł: Przejazd ułanów
Technika: olej, płyta
Wymiary: 35 x 49,5 cm
Wymiary z oprawą: 48 x 63 cm
Sygn. l.d.: „Juliusz Słabiak”
Autor: SŁABIAK Juliusz
Tytuł: Przejazd ułanów
Technika: olej, płyta
Wymiary: 35 x 49,5 cm
Wymiary z oprawą: 48 x 63 cm
Sygn. l.d.: „Juliusz Słabiak”
50 000 | |||
100 000 | |||
> | 2 000 | ||
200 000 | |||
> | 10 000 | ||