Autor: Feliks Kazimierz Wygrzywalski (1903-1966)
Tytuł: "Na pustyni"
Technika: olej, płótno
Wymiary w świetle oprawy: 55,5 x 75,2 cm
Wymiary z oprawą: 91 x 72 cm
sygn. p.d.: "F.K.Wygrzywalski"
Tytuł: "Na pustyni"
Technika: olej, płótno
Wymiary z oprawą: 91 x 72 cm
All lots are listed to bid
50 000 | |||
100 000 | |||
> | 2 000 | ||
200 000 | |||
> | 10 000 | ||