olej, płótno; 80 x 60 cm;
sygn. przy lewej krawędzi, po środku: M / MIRA/ 2019 (w prostokącie),
opis autorski na odwrocie: "W LABIRYNCIE..." / 60 X 80 CM, OLEJ, 2019 / MIRA SKOCZEK-WOJNICKA.