ołówek, papier, 28 x 21,5 cm, sygn. z pr. strony: monogramem wiązanym FS oraz datowany 1685 (1985)
Autentyczność potwierdzona przez Teresę Starowieyską, na odwrocie okrągła pieczęć: Z rysunków Franciszka Starowieyskiego oraz pieczęć: Potwierdzam autentyczność i podpis długopisem: T. Starowieyska.