olej, tektura, 12 x 20 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: WW
Na odwrocie owalny stempel z napisem wokół: ZE ZBIORU DZIEŁ WOJCIECHA WEISSA. DOM ARTYSTY, z faksymile podpisu artysty pośrodku WW; poniżej nr ze spuścizny 000659 4 (ostatnia cyfra dopisana ręcznie)