olej, płótno; 110 x 150 cm;
na odwrocie, na krośnie malarskim, opis autorski: ĆOŚ PRZEWIESZONE PRZEZ COŚ NORMAN 2014.
Wystawiana:
- "Ludzie, którzy ciągle czegoś ode mnie chcą", Państwowa, Galeria Sztuki w Sopocie, 2016.
Reprodukowana:
- "Ludzie, którzy ciągle czegoś ode mnie chcą", [Sopot] 2016.