Advanced search Advanced search
41

Mariola Świgulska, W złotej ciszy zaklęte, 2020 r.

add Your note
Akryl, szlagmetal, płótno, 90 x 90 cm,
sygn. p.d.: "Mariola Świgulska 2020".

Mariola ŚWIGULSKA (1961)
Absolwentka Wydziału Architektonicznego Politechniki Łódzkiej. W czasie studiów, podczas pobytu w Wiedniu, udoskonalała swój warsztat malarski. Jej ulubioną techniką jest malarstwo olejne na płótnie w dużych formatach. Poszukuje niecodziennych form prezentacji, interesuje się połączeniem sztuki z architekturą, kreowaniem przestrzeni w niekonwencjonalny sposób oraz poszukiwaniem miejsca dla obrazów w nowoczesnych wnętrzach. W malarstwie szuka inspiracji w detalach zaczerpniętych ze świata roślin. Uczestniczka licznych wystaw indywidualnych oraz zbiorowych - m.in.: Polen Zentrum, Berlin, 1987; Drei Generationen, Berlin, 1988; Wiedeń, 1990 -1992: Łódzki Dom Kultury, 1996; Galeria Ars Nova ,Łódź, 2004-2009;Galeria Ars Nova, Łódź, 2012; Galeria TAB, Warszawa, 2013; Galeria 63, Sopot, 2015.
Auction
Young Art Auction
30 May 2020 CEST/Warsaw
Start price
219 EUR
Hammer price
no offers
Item is not available any more
Views: 121 | Favourites: 0
Auction

DESA Kraków

Young Art Auction
30 May 2020 CEST/Warsaw
Lots bidding

All lots are listed to bid

Buyer's premium
OneBid does not charge additional fees for the bidding.
Bid increments

Terms and Conditions
About the Auction
About the Seller
DESA Kraków
Contact
DESA Dom Aukcyjny Sp.z o.o
ul. Floriańska 13
31-019 Kraków
+48 12 422 3114
Opening hours
Monday
10:00 - 18:00
Tuesday
10:00 - 18:00
Wednesday
10:00 - 18:00
Thursday
10:00 - 18:00
Friday
10:00 - 18:00
Saturday
10:00 - 14:00
Sunday
Closed
Customers who bought the works of this artist also bought