STROKOWA JADWIGA - KRÓL PIEŚNI. ADAM MICKIEWICZ. NAKŁADEM I CZCIONKAMI W. SIMONA, POZNAŃ 1898r., str. 112, ilustr. w tekście; 22,5cm. Wydanie jubileuszowe podtyt. „W setną rocznicę!”. Po tekście kilka reklam firm wielkopolskich. OPRAWA MIĘKKA WYDAWNICZA. STAN Dobry, brak tylnej okładki (zastępcza), podklejenie przedniej, niewielkie przybrudzenia, pieczątka księgarni