54 x 73 cm; Olej/płótno; Sygnowany i datowany l.d.: "Hayden | 64"
Wystawy:
Henri Hayden, Villa la Fleur, Konstancin-Jeziorna, 20-31 grudnia 2013 r., nr kat. 128.
Literatura:
Henri Hayden, Mistrzowie Ecole de Paris, katalog wystawy, Villa la Fleur, Warszwa 2013, nr kat. 128, repr. s. 195.