akryl / płyta
100 x 79,5 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ANDRZEJ GIERAGA | OBRAZ Z LINIAMI, 100 X 80 | PŁYTA, AKRYL | 2015
na odwrociu pieczęć autorska z adresem