olej, płótno; 61 x 50 cm;
sygn. p. d.: R. PASIKOWSKI;
na odwrocie opis autorski: Ryszard PASIKOWSKI / olej roz: 61 cm x 50 cm / RP (inicjał wiązany w kole).