Inez WHITE (pseud.)
Gejsha, 2020 r.
olej, kolaż na płótnie, 100 x 80 cm
sygnowany na odwrocie
Inez WHITE (pseud.)
Gejsha, 2020 r.
sygnowany na odwrocie
20 000 | |||
> | 2 000 | ||
30 000 | |||
> | 3 000 | ||
50 000 | |||
> | 5 000 | ||