Autor: KOSSAK Jerzy
Tytuł: Spotkanie (1935)
Technika: olej, sklejka
Wymiary: 30 x 40 cm
Wymiary z oprawą: 42 x 52 cm
Sygnowany p.d.: "Jerzy Kossak | 1935"
Autor: KOSSAK Jerzy
Tytuł: Spotkanie (1935)
Technika: olej, sklejka
Wymiary: 30 x 40 cm
Wymiary z oprawą: 42 x 52 cm
50 000 | |||
100 000 | |||
> | 2 000 | ||
200 000 | |||
> | 10 000 | ||