Justyna POSIECZ-POLKOWSKA
Letnie popołudnie, 2017 r.
olej na płótnie, 30 x 40 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘ „Letnie popołudnie” | J. Posiecz-Polkowska | 2017 r.’