Mira SKOCZEK-WOJNICKA
Góra Saint Victoire VI, 2019 r.
olej na płótnie, 40 x 40 cm
sygnowany p. d. róg: monogram, ‘MIRA 2019’
sygnowany na odwrociu: ‘Mira ‘19’
oprawiony