Znany medal pruski.
Biały metal srebrzony. Patyna, nalot. Lekkie przetarcia.
Stan zachowania przedmiotu dobry.
Średnica 28 mm
Znany medal pruski.
Średnica 28 mm
> | 2 | ||
50 | |||
> | 5 | ||
100 | |||
> | 10 | ||
20 000 | |||
> | 2 000 | ||
50 000 | |||
> | 5 000 | ||