olej, płótno; 70 x 80 cm;
sygn. p. d.: Szancenbach;
na odwrocie napis autorski: JAN SZANCENBACH / RÓŻOWE KWIATY / 1997
Obraz ujęty w katalogu wystawowym: „Jan Szancenbach. Malarstwo”, Rzeszów 2018.