drzeworyt sztorcowy, papier; 20,5 x 23,5 cm (w św. oprawy);
sygn. na klocku w dolnych rogach: l. d.: monogram wiązany JK, p. d.: J.Łoskoczyński.
rytował: Józef ŁOSKOCZYŃSKI (1857-1928)
Stan zachowania: dobry.