akryl/płótno, 70 x 50 cm, sygnowane, datowane, opisane na odwrociu: ‘ Sławomir Danielski | „Szczęścia | milimetr” | z cyklu | Street-pop | 2020 r. ‘
20 000 | |||
> | 2 000 | ||
50 000 | |||
> | 5 000 | ||
100 000 | |||
> | 10 000 | ||
200 000 | |||
> | 20 000 | ||
500 000 | |||
> | 50 000 | ||