Juliusz Słowacki DZIEŁA t.1-14 (KOMPLET.) Wydawnictwo Zakładu Narodowego im. Ossolińskich,Wrocław 1959r., Pełne wydanie dzieł Słowackiego
Liryki i inne wiersze; Poematy(3 tomy), Król- duch, Dramaty(5 tomów); Pisma prozą(2 tomy), Listy do matki;- Listy.PIĘKNA OPRAWA WSPÓŁCZESNA - PÓŁSKÓREK – ZDOBIONA.Czysty komplet.Format 21x15,5cm