Żeromski Stefan POPIOŁY
Ilustracje ANTONI UNIECHOWSKI
Spółdzielnia Wydawnicza CZYTELNIK, Warszawa 1954
Powieść z końca XVIII wieku i początku XIX wieku,Tom 1-3 w 1 wol. Posłowie Kazimierza Wyki ; WSPÓŁCZESNA OPRAWA - PÓŁSKÓREK - BARWIONE GÓRNE OBCIĘCIE; Niewielki podpis, poza tym czysty komplet. Format 21x15cm, Stron 282+297+331