Advanced search Advanced search
181

Piotr Tymochowicz, "Chata z brodą"

add Your note
Estimations: 449 - 562 EUR

56x59 cm, olej płótno, oprawiony

Piotr Tymochowicz
Urodził się w 1968 r. W latach 1991 - 1996 studiował w Instytucie Wychowania Artystycznego UMCS w Lublinie,
gdzie uzyskał dyplom z malarstwa w pracowni prof. Adama Styki. Od 2004 roku członek ZPAP. Uprawia twórczość
w zakresie malarstwa, rysunku, grafiki komputerowej. Prezentuje realizm symboliczny, gdzie fantazja miesza się z
rzeczywistością. Swoje prace prezentował na szeregu wystaw indywidualnych i zbiorowych.
"Z obrazów Piotra bije przekonanie, że to, co widzimy, to, czym się posługujemy, co czujemy, smakujemy i
słyszymy, to tylko powierzchnia rzeczywistości, że widzialność jest tylko firanką, która można odgarnąć i zobaczyć
pod nią inne światy. Więc pod łąką z domkiem w sadzie drzemie morze o czerwonych falach, na płaszczu stracha na
wróble - rozsiadła się pokryta śniegiem równina..."

Dimensions: 56x59
Auction
Contemporary art auction.
11 October 2020 CEST/Warsaw
Start price
292 EUR
Estimations
449 - 562 EUR
Hammer price
no offers
Item is not available any more
Views: 12 | Favourites: 0
Auction

Galeria Ether

Contemporary art auction.
11 October 2020 CEST/Warsaw
Lots bidding

All lots are listed to bid

An offer submitted 5 minutes before the end of the time will extend the bidding time of the lot for another 5 minutes minutes

Buyer's premium
20.00%
OneBid does not charge additional fees for the bidding.
Bid increments

Terms and Conditions
About the Auction
About the Seller
Galeria Ether
Contact
Galeria Ether
ul. Kopernika 36 / 40
00-328 Warszawa
+48698783738
Customers who bought the works of this artist also bought