porcelit szkliwiony;
wys. 29,5 cm - sygn. Dzban / PRUSZKÓW / MADE IN POLAND / 170163;
wys. 32 cm - sygn. Dzban / PRUSZKÓW / MADE IN POLAND;
Zakłady Porcelitu Stołowego "Pruszków" w Pruszkowie, 3 tercja XX w.