Piotr KACHNY (ur. 1978 r., Kluczbork)
The Tower of Babel, 2020 r.
olej na płótnie, 125 x 110 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘Piotr Kachny „The Tower of Babel” 2020’
Ukończył studia na UAM w Poznaniu (wydział pedagogiczno artystyczny w Kaliszu) na kierunku EASP (dyplom z malarstwa) oraz Natonal College of Art and Design (Dublin). Maluje, zajmuje się fotografią artystyczną oraz fotomontażem.