akwarela, papier,
20,5 x 29 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: WW (ołówkiem)
Bibl.: Adam Konopacki, Wojciech Weiss - Stanisław Kamocki. Katalog wystawy podróżnej, z cyklu „Spotkania ze sztuką”, Łaziska Dolne 2014, kat. 7