akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 41,5 x 28,7 cm;
sygn. p. d.: T. Cieślewski;
na odwrocie fragment nalepki z odręcznym opisem w tym zachowanym tytułem: Kanonia od strony Wisły (piórem), powyżej napis autorski (?): T. Cieślewski / Kanonia od strony Wisły / cn. 450 (piórem).