olej, płótno; 73 x 50 cm;
opisany l. g.: minimal oraz p. d.: art.;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: "MINIMAL ART" 2009 / Whielki Krasnal / The KRASNALS.
Obraz prezentowany na wystawie i ujęty w katalogu: "The Krasnals", Sopocki Dom Aukcyjny, Sopot, 2016.