Autor: RUDOWICZ Teresa
Tytuł: Kompozycja 68 | 16 (1968)
Technika: technika własna, collage, płótno
Wymiary: 30 x 27 cm
Wymiary z oprawą: 31,1 x 28,3 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: "Teresa Rudowicz | 68|16"
Biografia Teresy Rudowicz dostępna jest na stronie Krakowskiego Domu Aukcyjnego [ZOBACZ]