technika mieszana, olej, papier, tektura; 47,5 x 57 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie, na tekturze: EUROPEAN MAN IN AFRICA / NORMAN LETO 2007 (kredką);
obraz stworzony na reprodukcji innej pracy.