akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier, 23,4 x 29,5 cm;
sygn. l. d.: KP (ołówkiem)
Na odwrocie data: WRZ. 1969 (ołówkiem); oraz nr 49 (ołówkiem)