Advanced search Advanced search
43

Barbara Bielecka-Woźniczko, Nad wodą przy zachodzie słońca

add Your note
40x120cm
akryl, olej/płótno
2020

Artystka ukończyła ASP w Warszawie, plakat w pracowni prof. Henryka Tomaszewskiego oraz malarstwo w pracowni prof. Jerzego Tchórzewskiego. Dyplom w 1974 roku. Zajmuje się malarstwem i grafiką użytkową. Należy do sekcji malarstwa oraz grup twórczych: Symfonia, Positive Art i Art Visual Dance w ramach Warszawskiego Okręgu ZPAP. Pełni funkcję kuratora w Galerii U na Ursynowie oraz współorganizuje wystawy Grupy Twórczej Symfonia. Została wyróżniona odznaką "Zasłużonego Działacza Kultury" przez Ministra Kultury. Jako finalistka konkursu Muza 2015 - Magdalena Abakanowicz twórczość jej jest objęta Patronatem Medialnym/Artystycznym Art Imperium - Artistic Guarantee of Art Imperium.
Auction
Art auction
08 November 2020 CET/Warsaw
Start price
440 EUR
Hammer price
no offers
Item is not available any more
Views: 135 | Favourites: 0
Auction

Galeria Orthwein

Art auction
08 November 2020 CET/Warsaw
Lots bidding

All lots are listed to bid

Buyer's premium
0.00%
OneBid does not charge additional fees for the bidding.
Bid increments

Terms and Conditions
About the Auction
About the Seller
Galeria Orthwein
Contact
Galeria Katerina Orthwein
ul. Piekarska 5 / 20
00-264 Warszawa
+48 691 589 448
Barbara Bielecka-Woźniczko star
Customers who bought the works of this artist also bought