litografia, papier, 32,5 x 25,5 (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn. p. d.: JGumowski (na kamieniu)
Wydane staraniem Muzeum Narodowego w Krakowie w 1926; Odbito w Zakładzie litograficznym Franciszka Zielińskiego i Sp. w Krakowie