akryl / płótno, 89 x 101,5 cm, sygnowany p.d.: LASKOWSKI, sygnowany, datowany i opisany na odwrociu p.d.: ,,LUBIN" | H.LASKOWSKI | 2014; p.d.: A.P. Wystawiany:
,,Realizm. Dwa spojrzenia", Galeria Miejska BWA w Bydgoszczy, 20.03.-29.04.2018
Reprodukowany:
Katalog wystawy ,,Realizm. Dwa spojrzen