akwarela, papier / 32 x 40,4 [w świetle ramy]
42,5 x 50,5, wymiary z ramą
sygnatura p.d.: ’Filipowicz’
numer inwentarzowy: UK/tk/20/10/2020/1
POCHODZENIE:
kolekcja prywatna