olej, płótno; 85 x 95 cm;
sygn. p. d.: Szancenbach (pomarańczową farbą)
na odwrocie napis autorski: JAN SZANCENBACH / PEJZAŻ NOCNY Z PARYŻA / (PONT NEUF I / PONT DES ARTS) / 1996