Akwarela, papier; wym.: 24.50 x 33.00 cm; sygn. p.d.: Makowski. Motyw bretońskiego podwórka pojawia się często w pracach artysty. Tu dodatkowym walorem jest subtelna kolorystyka. Do pracy dołączona ekspertyza dr Stefanii Krzysztofowicz-Kozakowskiej, wieloletniej kustosz w Dziale Nowoczesnego polskiego Malarstwa i Rzeźby Muzeum Narodowego w Krakowie z dnia 28.02.2019 r.
LabelsBETA