Monika Dałek
Biodra falują, jak świeże pranie, 2019
Akryl, płótno, 100x80cm
Sygn. p.d.: M. Dałek 2019
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Estymacje: 1 300 - 1 500 zł